Severočeši si to opět rozdají s Duklou

FK Teplice se podruhé za sebou v pátek utká se soupeřem z Julisky, tentokrát půjde o ligové utkání. V poháru před týdnem Severočeši po dobrém výkonu vyhráli 3:1, zvítězili také v prvním vzájemném ligovém duelu na konci července, kdy na ukazateli skóre svítilo 5:2. „Musím hráčům vyhnat z hlavy myšlenky, že toto byla Dukla Praha, protože nebyla. Za týden to bude Dukla Praha, jsem o tom přesvědčen,“ říkal trenér „žlutomodrých“ Stanislav Hejkal po pohárové výhře a nabádal tak k ostražitosti.

Ve stejném duchu mluví před zápasem s posledním celkem tabulky i pravý bek „sklářů“ Tomáš Vondrášek. „Budeme se muset soustředit hlavně na sebe, na svůj výkon. Jenom to nás posune k úspěchu, k bodům,“ uvědomuje si „Vondy“ důležitost okamžiku.

Souboj s Pražany totiž bude pro Hejkalův tým nesmírně důležitý, vždyť v případě vítězství se může v tabulce posunout blíže středu tabulky, kde už je mnohem bezpečněji, než je na jejím chvostu. „Všichni si to uvědomujeme, soustředíme se na zápas. Doufáme, že se na něj připravíme stejně dobře, jako na předchozí utkání pod trenérem Hejkalem,“ zaznělo z Vondráškových úst.

Před týdnem Tepličtí postrádali celou řadu zkušených hráčů, možnost ukázat se dostali jiní. A nezklamali. Stanislav Hejkal tak má zamotanou hlavu a těžko odhadovat, koho v pátek v podvečer postaví do základní jedenáctky. „Pro tým je dobře, když je kam sáhnout, když jsme si rovní. Věřím, že trenér bude mít šťastnou ruku a na koho ukáže, ten odvede dobrý výkon,“ vyhlíží Vondrášek páteční střetnutí.

Duklu vede Roman Skuhravý. Před týdnem po jednoznačné porážce spokojený nebyl. „Od začátku jsme tahali za kratší konec. Nebyli jsme důstojným soupeřem Teplic. Rád bych věřil, že příští týden to bude jiná Dukla,“ navázal na slova teplického Hejkala.

V jakém světle se tedy Dukla představí v pátek od 18 hodin? A zopakují Tepličtí týden starý výkon? Okolo páteční osmé hodiny večerní budeme moudřejší.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.