Ševci vyrazili na soustředění do Rakouska

Zlínští fotbalisté vyrazili ladit formu na soustředění do rakouské Vídně, kde stráví šest dní a odehrají dvě přípravná utkání. S týmem odcestovali i mladíci Tkadlec, Štěpánek a Slaměna, kteří se připojili k mužstvu už od začátku letní přípravy. Naopak ve Zlíně zústal útočník Votava, který se zapojil do přípravy s U21. Pod vedením trenéra Michala Bílka budou ve Vosendorfu pokračovat i navrátilci z hostování Pablo Podio, Libor Holík a Robert Bartolomeu.

A jaká bude náplň soustředění? „Trénujeme teprve druhý týden přípravy, takže budeme pracovat pořád na kondici. Dopoledne fyzická kondice, odpoledne herní a taktické věci plus zápasy,“ má jasno trenér Bílek. „Jsem rád, že nebudeme celou přípravu absolvovat ve Zlíně, změna je důležitá,“ dodal spokojeně. Zlínský celek čekají na rakouském soustředění hned dvě utkání. Nejprve ve středu změří síly s maďarským vicemistrem – Ferencvárosi TC. Utkání se odehraje ve vídeňském Badenu a začíná v 17 hodin.

Před nedělním odjezdem čeká Zlínské druhé měření sil, ve kterém vyzvou pátý tým tabulky uplynulého ročníku a několikanásobného mistra Čínské ligy – Guangzhou Evergrande FC. Utkání začíná v 17 hodin na fotbalovém stadion ve vídeňském Badenu.

Kádr pro soustředění v Rakousku
Brankáři: Stanislav Dostál, Jan Šiška
Obránci: Zoran Gajić, Adam Tkadlec, Petr Buchta, Filip Štěpánek, Ondřej Bačo, Lukáš Bartošák, Libor Holík, Róbert Matejov, Miloš Kopečný
Záložníci: Petr Jiráček, Pablo Podio, Ibrahim Benjamin Traore, Robert Bartolomeu, Mirzad Mehanović, Adnan Džafić, Petr Hronek, Josef Hnaníček
Útočníci: Lukáš Železník, Jean-David Beauguel, Patrik Slaměna

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz