Search
Close this search box.

Šestnáctku čeká tradiční předvánoční trojzápas s Ruskem, do výběru jsou nominováni i hokejisté Komety

Česká hokejová reprezentace do šestnácti se chystá na setkání proti vrstevníkům z Ruska před Vánocemi. S tradičním rivalem sehrají čeští talenti celkem tři zápasy. Úvodní dvě utkání se odehrají na severu Čech, konkrétně ve Vrchlabí. Bude to ve dnech 20. a 21. prosince, pokaždé v 18:00. Na poslední zápas se hokejisté přesunou do Jičína, kde se střetnou 22. prosince v 17:00. Z hráčů dorostu brněnské Komety byli do výběru nominováni obránce Stanislav Svozil a útočník Jakub Brabenec. Jako náhradníci zase trojice Patrik Fajmon, Ivo Sedláček a Jakub Kos.

Nominace české reprezentace U16:
Brankáři: Tomáš Suchánek (Přerov), Filip Maláč (Jihlava), Daniel Král (Havlíčkův Brod).
Obránci: David Jiříček (Plzeň), Stanislav Svozil (Kometa Brno), Ondřej Cubo, Tomáš Machů (oba Vítkovice), Jiří Ticháček (Kladno), Martin Böhm, Jakub Šedivý (Liberec).
Útočníci: Dominik Soukup (Plzeň), Lukáš Pajer (Hradec Králové), Jakub Brabenec (Kometa Brno), Jakub Altrichter (Slavia Praha), Marek Brada (Vítkovice), Martin Ryšavý (Přerov), Matouš Menšík (Jihlava), Michal Ramik (Třinec), Jan Krupička (Sparta Praha), Gabriel Szturc (Havířov), Alexandr Remeš (Karlovy Vary), Marek Slavík (Litvínov), Šimon Frömel (Zlín).

Náhradníci:
Obránci: René Smolka (Vítkovice), Patrik Fajmon (Kometa Brno), Adam Srdínko (Slavia Praha), David Moravec (Jihlava).
Útočníci: Marcel Marcel (Plzeň), Jan Půček (Vsetín), Petr Moravec (Hradec Králové), Ivo Sedláček, Jakub Kos (oba Kometa Brno), David Putz (Liberec).

Program trojzápasu s Ruskem:
Čtvrtek 20. prosince 18:00: Česko – Rusko (ve Vrchlabí)
Pátek 21. prosince 18:00: Česko – Rusko (ve Vrchlabí)
Sobota 22. prosince 17:00: Česko – Rusko (v Jičíně)

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient