Search
Close this search box.

Série srovnána, Interobal podlehl Teplicím

Interobal Plzeň ztratil výborně rozehrané utkání a do Teplic se bude musete ještě jednou vrátit. Po výborném prvním poločase, který Plzeňští ovládli 4:1, prokázali velikou vůli po vítězství domácí, kteří ve druhém poločase otočili zápas a připsali si vítězství 6:5.

Plzeň dostal do vedení v 10. minutě Štrajt, který využil dobrého napadání Křemena, a napálil odražený míč po nepovedeném obranném zákroku domácích do prázdné branky. Domácí srovnali ve 12. minutě, kdy po elegantním přistrčení Neneho zakončil přesně pod břevno Lukáše Němce David Černý – 1:1. O minutu později předvedl nádhernou sólovou akci Tomáš Vnuk, který prošel okolo tří domácích hráčů a s velikým přehledem zavěsil. Další branka na sebe nenechala dlouho čekat. Michal Štrajt tvrdě vypálil ze standardní situace a výborně hrající Jan Křemen doklepl míč do branky – 1:3. Teplice pak zkoušeli zvrátit vývoj zápasu na svou stranu hrou bez gólmana, kterou ale po chybě Černého potrestal střelou přes celé hřiště Jan Křemen.

Od začátku druhého poločasu se snažil Interobal poctivě bránit, ale Teplice po přestávce začaly pálit ostrými náboji. Teplice otočili zápas v rozmezí sedmi minut a nic na tom nezměnila ani závěrečná branka Michal Holého ze 40. minuty. To už Plzeň hrála bez vyloučeného Jana Křemena, který tak nuceně vynechá zítřejší zápas. Ten začíná ve 20:30 v hale Slavie VŠ na Borech.

Svarog Futsal Club Teplice – SK Interobal Plzeň 6:5

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient