Šeptanda se potvrdila. Zvrhlík v Ostravě znásilnil osmiletou holčičku

Informace, že v Ostravě někdo znásilnil malou holčičku, se dnes potvrdily. Policie dopadla muže, který se následně přiznal k tomuto činu. Více jak týden o možném znásilnění dívky kolovaly zprávy na sociálních sítích, policie se k tomu vyjádřila ale až dnes po dopadení zvrhlíka.

K nechutnému činu došlo 22. července na sídlišti Ostrava-Fifejdy. Podle informací z Krajského ředitelství policie je čtyřiatřicetiletý podezřelý muž z Opavska. Soud už ho poslal do vazby. Pokud mu bude prokázána vina, může si za mřížemi odsedět dvanáct let.

Osmiletá holčička se v inkriminovaný den vracela od kamarádky, když jí oslovil neznámý muž a požádal jí, aby mu ukázala cestu k obchodu. Náhle jí zatáhl do křoví a požadoval po ní orální sex. Když si po činu muž zapínal kalhoty, dívenka utekla. Ujal se jí muž, který venčil psa a zavolal policii.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.