Search
Close this search box.

Šeptanda se potvrdila. Zvrhlík v Ostravě znásilnil osmiletou holčičku

Informace, že v Ostravě někdo znásilnil malou holčičku, se dnes potvrdily. Policie dopadla muže, který se následně přiznal k tomuto činu. Více jak týden o možném znásilnění dívky kolovaly zprávy na sociálních sítích, policie se k tomu vyjádřila ale až dnes po dopadení zvrhlíka.

K nechutnému činu došlo 22. července na sídlišti Ostrava-Fifejdy. Podle informací z Krajského ředitelství policie je čtyřiatřicetiletý podezřelý muž z Opavska. Soud už ho poslal do vazby. Pokud mu bude prokázána vina, může si za mřížemi odsedět dvanáct let.

Osmiletá holčička se v inkriminovaný den vracela od kamarádky, když jí oslovil neznámý muž a požádal jí, aby mu ukázala cestu k obchodu. Náhle jí zatáhl do křoví a požadoval po ní orální sex. Když si po činu muž zapínal kalhoty, dívenka utekla. Ujal se jí muž, který venčil psa a zavolal policii.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient