Search
Close this search box.

Seniorka špatně vystoupila z vlaku, strážníci jí naštěstí pomohli

Velmi nebezpečná situace vznikla na železniční trati u Pernerovy ulice dne 8.4.2018 v 20.50 hod. Zastavení vlaku na červený signál chybně vyhodnotila seniorka (nar. 1925) z Pardubic a v domnění, že je již ve stanici, z něj vystoupila do kolejiště.

Vzhledem k tomu, že trať je zde oplocena, se z místa nikam nedostala, proto začala volat o pomoc. Strážníkům, kteří se obratem dostavili na místo, se s obtížemi nakonec podařilo paní z kolejí vysvobodit bez újmy na zdraví, odvézt ji na nádraží a posadit do správného vlaku. Jak se podobná situace bude řešit v budoucnu, až zde místo plotu bude betonová zeď, není zatím známo.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient