Senioři se sešli U Dubu na přivítání jara

Jablonští senioři měli možnost 20. března na svém tradičním setkání U Dubu přivítat jaro. Odpolední program zpestřila nejmenší slovácká muzika Sadovanka z Uherského Hradiště. Tanečníky a tanečnice, které jako obvykle převažovaly, neúnavně do podvečerních hodin provázelo rodinné hudební seskupení Mirka Tomana.

Poděkování seniorů patří ženám z městského úřadu za přípravu setkání a zajištění občerstvení, v neposlední řadě i členkám Českého červeného kříže, které se postaraly o občerstvení v tzv. nápojové sekci.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak