Search
Close this search box.

Senioři se sešli U Dubu na přivítání jara

Jablonští senioři měli možnost 20. března na svém tradičním setkání U Dubu přivítat jaro. Odpolední program zpestřila nejmenší slovácká muzika Sadovanka z Uherského Hradiště. Tanečníky a tanečnice, které jako obvykle převažovaly, neúnavně do podvečerních hodin provázelo rodinné hudební seskupení Mirka Tomana.

Poděkování seniorů patří ženám z městského úřadu za přípravu setkání a zajištění občerstvení, v neposlední řadě i členkám Českého červeného kříže, které se postaraly o občerstvení v tzv. nápojové sekci.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient