Search
Close this search box.

Senioři dostávali svůj bulletin přímo v ulicích města

Mezi aktivity SeniorPointu Prachatice patří i vydávání bulletinu SeniorPoint PRESS. Každé číslo bylo zatím předáváno v seniorských organizacích, organizacích, které se seniory pracují či při setkávání seniorů a při dalších příležitostech. Tentokrát KreBul, o. p. s. a pracovníci Senior Pointu Prachatice vyšli do ulic a předávali nové číslo seniorům v ulicích města Prachatice.

V tomto čísle se představuje Domov Mistra Křišťana, přečtete si zamyšlení Mileny Černé, z Výboru dobré vůle, dočtete se i o předání výstupů Bez bariér pro všechny II či o tom, že jste podpořili v rámci fóra Zdravého města vznik Komunitního centra v Prachaticích na Zlaté stezce 145, dostanete příležitost se stát dobrovolníkem, zapojili jste se také do kampaně 100x jinak.

Mezi akce SeniorPointu je zařazeno předání nového čísla, které připadá na 17. duben, kdy je Evropský den informací pro mládež, můžete přijít na brigádu do zahrady či na čarodějné tvoření, je připravena přednáška „Asertivita v denní praxi“ s Ivanou Bečvářovou, bohatý program Konference o pochodu smrti a multikultuře, beseda se Stanislavem Motlem, filmový klub na květen, Den pro rodinu, zájezd na Kratochvíli, rekord v hraní 3IQ deskové hry, znovuotevření mezigenerační zahrady a mnoho výstav v sálech společnosti KreBul Prachatice.

Bulletin vychází nejen v tištěné podobě (s větším písmem pro lepší čtení), ale i ve zvukové podobě. Redakční rada je doplněná o dobrovolníky, o kresby se stará Jitka Sedlecká, korektury zajišťují manželé Schulzovi a zvukovou podobu má na starosti redaktor Českého rozhlasu Václav Malina.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient