Senior za volantem narazil do projíždějícího auta

Ve čtvrtek 6. září okolo 12.35 hodin v Klatovech jel po ulici Plzeňské řidič s vozidlem značky Land Rover v levém jízdním pruhu. Nedaleko místa u výjezdu od obce Točník, došlo ke střetu vozidla VW Passat, který levou přední částí narazil do pravého boku projíždějícího vozidla Range Rover.

Řidičem vozidla znaky VW byl sedmaosmdesátiletý muž z obce u Kdyně, který při dopravní nehodě utrpěl zranění a byl převezen do nemocnice.

Dechové zkoušky byly u obou řidičů s negativními výsledky. Po prohlídce vozidla VW Passat policisté zadrželi osvědčení o registraci vozidla. Senior měl platnou lékařskou prohlídku.

Policisté z dopravního inspektorátu v Klatovech prošetřují uvedenou dopravní nehodu a z důvodu řádného objasnění žádají případné svědky události o poskytnutí informací.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.