Senior vyjel ze silnice a naboural oplocenku a strom

V neděli 29. července okolo 15.55 hodin jel pětasedmdesátiletý muž z Pačejovska s vozidlem značky Dacia Duster po silnici ve směru od obce Kroměždice směrem na Plánici. Před obcí Plánice při jízdě ve stoupání zřejmě vlivem nepozornosti vjel vpravo mimo komunikaci, kde narazil do oplocenky a následně čelně do stromu.

Řidič při dopravní nehodě utrpěl zranění a byl převezen do nemocnice v Klatovech a po ošetření byl propuštěn.

Policisté po prohlídce vozidla zadrželi osvědčení o registraci vozidla. Odhadnutá hmotná škoda činí 55 tisíc korun. Dechová zkouška byla u řidiče s negativním výsledkem.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.