Senior vjel i se svým vozidlem do kolejiště, skončil v nemocnici

V neděli 11. listopadu 2018 jel s vozidlem značky Hyundai řidič ve směru od obce Rohozno na Bezděkov. Deset minut po dvanácté hodině, při průjezdu levotočivou zatáčkou, vjel z dosud nezjištěných příčin, v místě železničního přejezdu mimo vozovku do kolejiště, kde došlo k nárazu pneumatik do kolejnice a následně se vozidlo převrátilo přes střechu. Vozidlo po převrácení zůstalo na přilehlé louce v pozici na kolech.

Sedmašedesátiletý muž z Měčínska byl převezen do nemocnice v Klatovech. Dechová zkouška byla u řidiče s negativním výsledkem. Odhadnutá hmotná škoda činí 100 tisíc korun.

Policisté po prohlídce vozidla zadrželi osvědčení o registraci vozidla.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.