Search
Close this search box.

Senior ukradl ženě v obchodě kabelku

V pondělí 12. března v Horažďovicích v obchodě na ulici Strakonické před desátou hodinou dopoledne pachatel využil nepozornosti ženy a vzal její kabelku. Žena si ji zde odložila na plastovou přepravku. Poškozená měla uvnitř peněženku s finanční hotovostí, osobní doklady i platební kartu. Muž z prodejny odešel i s kabelkou, některé věci si ponechal a další vložil do igelitové tašky, kterou zahodil do kontejneru.

Policisté přijali oznámení a okamžitě vyjeli na místo. Do jedné hodiny od spáchání skutku vypátrali podezřelého jednasedmdesátiletého muže, kterého zajistili a předvedli na oddělení a po provedení úkonů byl propuštěn.
Policie ve věci zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádež a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient