Senior ukradl ženě v obchodě kabelku

V pondělí 12. března v Horažďovicích v obchodě na ulici Strakonické před desátou hodinou dopoledne pachatel využil nepozornosti ženy a vzal její kabelku. Žena si ji zde odložila na plastovou přepravku. Poškozená měla uvnitř peněženku s finanční hotovostí, osobní doklady i platební kartu. Muž z prodejny odešel i s kabelkou, některé věci si ponechal a další vložil do igelitové tašky, kterou zahodil do kontejneru.

Policisté přijali oznámení a okamžitě vyjeli na místo. Do jedné hodiny od spáchání skutku vypátrali podezřelého jednasedmdesátiletého muže, kterého zajistili a předvedli na oddělení a po provedení úkonů byl propuštěn.
Policie ve věci zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádež a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.