Senior si odložil peněženku na odkládací pult, lapka neváhal a sebral mu ji

Klatovští policisté přijali oznámení o krádeži peněženky, ke které došlo ve středu po osmé ranní v jednom klatovském obchodě. Pětasedmdesátiletý muž položil svoji peněženku na odkládací pult a ponechal ji chvilku bez dozoru. Této chvilky nepozornosti využil neznámý zloděj, který peněženku ukradl. Její majitel tak přišel o finanční hotovost 8 500 korun, průkaz pojištěnce a občanský průkaz. Policisté provedli ohledání místa činu a ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádež. Po pachateli pátrají.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.