Senior se pokusil ukrást 300 kilo mosazi, plán mu přerušili policisté

V noci ze soboty na neděli se areál firmy v Ivanovicích na Hané totiž stal terčem zloděje. Ten překonal drátěný plot a z jednoho z kontejnerů si začal nosit mosazné součástky. Dříve než si však stačil téměř tři sta kilogramů kovu odvézt, zadrželi ho policisté. Na místě zasahovali vyškovští policisté i kolegové z ivanovického dálničního oddělení. Starší muž se dal na útěk, proti strážcům zákona však neměl šanci. Vyškovským policistům, kteří se případem zabývají, později sdělil, že si objekt delší dobu obhlížel a vše pečlivě připravil. S všímavostí jednoho ze zaměstnanců však zřejmě úplně nepočítal. Dvaasedmdesátiletý muž je podezřelý z trestného činu krádež.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.