Search
Close this search box.

Seminář k rozpočtu města Svitavy proběhl letos poprvé

Ve středu 7. března ve 14 hodin proběhla prezentace rozpočtu města na rok 2018. Na schůzku byli pozváni zastupitelé, členové finančního výboru, vedoucí odborů a ředitelé příspěvkových organizací. Jednotliví správci rozpočtů představili podrobně své plány na tento rok. Zúčastnění mohli diskutovat, případně přednést své otázky a připomínky.

Cílem tohoto kroku bylo představit rozpočet na rok 2018 transparentní cestou. Touto formou proběhlo představení rozpočtu letos poprvé, přičemž inspirací byl stejný postup, který se osvědčil ve slovenském městě Žiar nad Hronom, kde ale jde dokonce o celodenní akci. Jedná se o krok, kterým chce město umožnit diskusi nad rozpočtem ještě před jeho schvalováním na Zastupitelstvu. Schvalování rozpočtu se uskuteční na jednání Zastupitelstva ve středu 21. 3. 2017 od 16 hodin.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient