Search
Close this search box.

Šéf městské policie v Novém Jičíně byl pozván na akci Setkání Patriotů MSK

Ředitel Městské policie Nový Jičín Jiří Klein bude jednou z osobností, kterou si pořadatelé Setkání Patriotů Moravskoslezského kraje pozvali na jubilejní desátý ročník akce. Letošní přednášky budou na téma „umění přitahovat talentované lidi“. Jiří Klein se pokusí odpovědět na otázku, jak se mu daří manažerskou prací měnit postoj občanů k policii a zároveň přitahovat a inspirovat nové lidi. K Setkání Patriotů MSK dojde už 26. dubna 2018 v Kulturním domě Akord v Ostravě. Více informací na: www.patriotimsk.cz

Spolek Patrioti MSK tvoří skupina bývalých spolužáků z vysoké školy, která se před šesti lety rozhodla, že se pokusí zlepšit image kraje, aby z něj lidé neodcházeli a rádi v něm žili. Za tu dobu se jim podařilo vybudovat největší networking, příležitost k pracovnímu propojení lidí a získávání obchodních kontaktů, v Moravskoslezském kraji.

„Pozvání na 10. ročník Setkání Patriotů MSK, kdy sami pořadatelé říkají, že chtějí na akci představit to nejlepší, beru jako velké ocenění. Těší mě, že lidé i mimo město Nový Jičín vnímají naši městskou policii jako dobře fungující organizaci,“ řekl Jiří Klein. Pozvání ředitele městské policie mezi nejvýznamnější osobnosti kraje, jako jsou úspěšní podnikatelé Aleš Buksa a Marta Nováková nebo trenér Alois Hadamczik, ocenil i starosta Nového Jičína Jaroslav Dvořák.

„Panu řediteli se podařilo z dříve mírně nesoudržného kolektivu udělat fungující tým, ve kterém chtějí mladí lidé pracovat. Každý týden se setkává s žádostí uchazeče o zaměstnání na strážnici. Ale hlavně dokázal, že občané začali naši městkou policii chápat jako složku, která jim pomáhá v řešení každodenních problémů,“ uvedl starosta.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient