Sedmnáctka fotbalového klubu v Čáslavi prohrála o gól na Admiře

FK Admira Praha 3 : 2 FK Čáslav

BRANKY
17´Galič, 54´Fousek, 83´Bohm – 68´Kubín pk., 73´Konývka

SESTAVA
Kocprd – L. Altmann, M. Altmann, Válek, Březina (55´ Tůma) – Novák (55´Nykodým), Schovanec – Batelka, Fišr (63´ Konývka), Vávra – Kubín

Od úvodu se hrálo vyrovnané utkání. Důrazný fotbal více vyhovoval domácím, kteří donutili čáslavské obránce k chybám. Tu první ještě hasil výborným zákrokem Kocprd, druhý samostatný únik však již nevychytal – 17. min. Galič 1:0. Během první půle se ještě jednou blýskl Kocprd, který reflexivně vyrazil střelu z úrovně penalty a zvládl i dorážku. Hosté mohli skórovat při akcích Schovance a Fišra.

Do druhé půle opět vstoupili aktivněji domácí – ztrátu Válka na půlce trestal v 54. min. Fousek. Po vystřídání se zvedla hra hostů – šanci Batelky zastavil praporek pomezního, který mával neexistující faul. Tečovanou střelu Nykodýma vyrazil gólman: Stejný hráč byl faulován ve vyložené pozici a Kubín snížil z penalty. Zaskočené domácí potrestal krásným lobem Konývka a vyrovnal. Hra se přesunula před bránu Admiry, ale místo třetí branky v domácí síti přišla nádherná střela Bohma, který se trefil z dobrých pětadvaceti metrů do šibenice.

HODNOCENÍ TRENÉRA
Admira byla asi o ten jeden gól lepší, přesto jsme mohli bodovat. Ze sestavy nám vypadli všichni ofenzivní hráči, tak jsme trochu lepili sestavu. Domácí hráli agresivně, nakopávali míče za obranu a my jsme se, možná až moc, přizpůsobili. Kapitolou byl bohužel i výkon pomezního rozhodčího, který podle nás hrubě ovlivnil utkání.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak