Sedmnáctka FC Písek si zahrála dospělý fotbal

Mladší dorostenci jsou na soustředění ve Strakonicích, kde si pobyt zpříjemnili přátelským zápasem proti místnímu Junioru. Konfrontace s dospělým fotbalem byla pro mladé písecké hráče cennou zkušeností, zvlášť když se v dresu soupeře představil také kanonýr Jan Zušťák, který se během utkání trefil hned třikrát.

I přes porážku 1:5 trenér Petr Bílý svůj tým za předvedený výkon pochválil.

FK Junior Strakonice – FC Písek U17 5:1 (1:1)

Branka FC Písek: Šťástka.

V přípravě na blížící se start České ligy dorostu pokračuje také starší dorost U19, který si už ve středu zahrál proti celku U17 českobudějovického Dynama. Svěřenci trenéra Tomáše Smrčiny svému soupeři podlehli 1:3.

SK Dynamo České Budějovice U17 – FC Písek U19 3:1 (1:0)

Branka FC Písek: Vojta.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.