Sedmnáctiletý sjetý naháč napadl záchranáře

K urgentnímu zásahu spěchala hlídka Městské policie Zlín ve středu 7. listopadu v podvečer na největší zlínské sídliště.

Krátce po půl šesté přijalo stálé operační centrum MP Zlín požadavek z operačního střediska Policie ČR o vyslání hlídky strážníků na Jižní Svahy, kde došlo k napadení posádky Zdravotnické záchranné služby Zlínského kraje. Ta byla původně přivolána k pacientovi, a když společně s ním směřovala k sanitnímu vozu, zaútočil na záchranáře zcela nahý muž. Ti se mu naštěstí ubránili a znehybnili jej až do příjezdu strážníků.

Hlídka městské policie poté zjistila, že agresorem je teprve 17letý mladík, který se přiznal k aplikaci pervitinu a nějakých houbiček. Že se nejedná o kombinaci, která by svědčila jeho psychické kondici, ostatně napovídá i fakt, že ještě před napadením záchranářů skákal po kapotě jednoho ze zaparkovaných vozidel. Strážníci jej pro podezření z provinění výtržnictví omezili na osobní svobodě a předali k dalšímu šetření republikové policii.

Městská policie Zlín proto důrazně doporučuje spoluobčanům, aby konzumovali jen takové látky, po nichž budou schopni kontrolovat své chování. Aktuálně pak svatomartinská husa je podle našeho názoru jistě lepší volbou než pochybné houby s halucinogenními účinky.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.