Sedmkrát trestaná žena skončila ve vazbě za další krádež

Ve vazební věznici skončila 28letá recidivistka, která se v uplynulých týdnech dopouštěla na Teplicku majetkové trestné činnosti. Je podezřelá, že koncem července vnikla oknem do prodejny, kde vypáčila pokladnu a odcizila z ní deset tisíc korun, k tomu si ještě v prodejně přibrala dva sety kosmetiky. O několik dnů později vzala na prodejní ploše prodejny drogerie toaletní vodu v hodnotě několika set korun. Tentýž den o několik hodin později ukradla v jiné drogerii dva parfémy.

Poslední krádeže se měla dopustit minulý týden, otevřeným oknem vnikla do lázeňského domu, kde z pokoje hostů odcizila peníze, parfémy, oblečení, boty a další věci v hodnotě téměř osm tisíc korun. V minulosti sedmkrát odsouzená žena byla obviněna z přečinů krádeže a porušování domovní svobody, na soud, u kterého si v případě uznání viny může vyslechnout verdikt až tříletého vězení, bude čekat ve vazbě.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak