Se Smečnem si buštěhradští fotbalisté neporadili, podlehli 1:2

Šlágr 22.kola vyzněl pro Smečno. V zápase hraném prakticky o 6 bodů se domácím nepovedlo vstřelit více branek než soupeř a prohráli 1:2. V prvním poločase domácí Buštěhrad zahodil minimálně 4 tutové šance a přišel trest. Z první střely na domácí branku přišel první gól hostů. Do poločasu se hrála vyrovnaná partie, ale do vyložených šancí se propracovávali jen domácí. Zasloužené vyrovnání zařídil brankou do šatny Jindra. Bohužel se domácím nepovedl vstup do druhé půle a po střele hostujícího hráče se míč odrazil od jednoho z smečenských hráčů a zapadl za bezmocného domácího gólmana. Šance, které si poté Buštěhrad vytvářel, se nepovedlo dotáhnout do konce a po místy až drtivém tlaku se domácím nepovedlo vyrovnat. Buštěhrad má nyní v tabulce na Smečno náskok třech bodů a z vzájemného zápasu o gól lepší skóre.

SK Buštěhrad – TJ SOKOL Smečno 1:2

Sestava: Karásek – Rohla (Lucký), Falc, Kurajský, Dušek – Kolář (Černohorský), Výborný, Radko, Roztočil (Křišťan), Jindra (Housa), Musel (Štefek)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak