Search
Close this search box.

Se Smečnem si buštěhradští fotbalisté neporadili, podlehli 1:2

Šlágr 22.kola vyzněl pro Smečno. V zápase hraném prakticky o 6 bodů se domácím nepovedlo vstřelit více branek než soupeř a prohráli 1:2. V prvním poločase domácí Buštěhrad zahodil minimálně 4 tutové šance a přišel trest. Z první střely na domácí branku přišel první gól hostů. Do poločasu se hrála vyrovnaná partie, ale do vyložených šancí se propracovávali jen domácí. Zasloužené vyrovnání zařídil brankou do šatny Jindra. Bohužel se domácím nepovedl vstup do druhé půle a po střele hostujícího hráče se míč odrazil od jednoho z smečenských hráčů a zapadl za bezmocného domácího gólmana. Šance, které si poté Buštěhrad vytvářel, se nepovedlo dotáhnout do konce a po místy až drtivém tlaku se domácím nepovedlo vyrovnat. Buštěhrad má nyní v tabulce na Smečno náskok třech bodů a z vzájemného zápasu o gól lepší skóre.

SK Buštěhrad – TJ SOKOL Smečno 1:2

Sestava: Karásek – Rohla (Lucký), Falc, Kurajský, Dušek – Kolář (Černohorský), Výborný, Radko, Roztočil (Křišťan), Jindra (Housa), Musel (Štefek)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient