Sázkovou kancelář v Praze 3 přepadl lupič, policie po něm pátrá

V pondělí 2. června po čtvrté odpolední přepadl zatím neznámý pachatel sázkovou kancelář na náměstí Jiřího z Poděbrad v Praze 3. Pachatel přišel na pobočku, přistoupil k okénku a přes přepážku přehodil batoh. Následně vytáhl zbraň, kterou měl v pouzdře a pouzdro rozepnul s tím, že chce peníze. Ty mu obsluha ve strachu o život vydala a muž z pobočky odešel. Ze sázkové kanceláře si podezřelý odnesl několik tisíc korun.

Popis podezřelého: muž ve věku mezi 30 až 35 lety, atletické postavy vysoké asi 175 až 180 cm a tmavých krátkých vlasů česaných dozadu. Muž mluvil plynně česky bez akcentu. Oblečený byl do bílého trička s krátkým rukávem, džínových kraťasů světle modré barvy a na nohou měl tmavé tenisky.

Podle všeho by muž mohl v okolí náměstí Jiřího z Poděbrad bydlet nebo pracovat v některé z restaurací. Do sázkové kanceláře v minulosti chodil jako zákazník.

Případ je prošetřovaný pro podezření ze spáchání trestného činu loupež, za což pachateli hrozí až desetiletý pobyt za mřížemi. Jestliže muže na záběrech poznáváte, kontaktujte linku 158.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak