Satoranský podal skvělý výkon, k vítězství jeho týmu to však nevedlo

Český basketbalista Washingtonu Tomáš Satoranský dosáhl během 39 minut strávených na palubovce proti obhájcům titulu z Golden State 20 bodů, navíc přidal deset asistencí a tři zisky. „Tohle je jeho DNA, bojuje v každé pozici,“ pochválil ho kouč Scott Brooks. Avšak ani tyto statistiky nepomohly jeho celku k vítězství, Washington prohrál 118:126.

Týmu z hlavního města USA nevyšel začátek, po první čtvrtině prohrával na domácí palubovce o devět bodů. Washington pak sice částečně stahoval ztrátu, ale hráči Golden State si už vítězství nenechali vzít a ukázali tak, proč jsou oprávněně na prvním místě Západní konference.
To Wahington se zatím drží ve Východní konferenci na desátém místě stále s velkou šancí na play-off.

„Opět jsme dokázali, že můžeme hrát vyrovnaně s každým. Jsme na dobré cestě, ale musíme v tom pokračovat. Doma hrajeme dobře, ale teď nás čeká venkovní série,“ řekl Satoranský po zápase s Golden State, za který dala jeho největší hvězda Stephen Curry 38 bodů.

Teď čeká klub českého reprezentačního rozehrávače důležité utkání proti Orlandu, který je v tabulce těsně za ním. Při případné výhře by se Washington zbavil jednoho z konkurentů na osmé místo zaručující vstup do vyřazovací části soutěže.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak