Satoranský dostal šanci, odvděčil se skvělým výkonem

Nejlepší zápas sezony má za sebou český basketbalista Washingtonu Wizards Tomáš Satoranský. Pomohl v nočním zápase 13 body, sedmi doskoky a třemi asistencemi svému týmu porazit Los Angeles Clippers 125:118.
Je pravda, že už v zámořské kariéře dokázal v zápase dosáhnout více bodů, ne však když vedle něj nastoupila hvězda týmu John Wall. A ještě jeden letošní rekord, na palubovce strávil český reprezentant 24 minut.
Českému basketbalistovi pomohlo dostat se do sestavy i to, že se v minulých zápasech Washingtonu příliš nedařilo. Ani začátek proti Los Angeles se Wizards moc nepovedl, v jednu chvíli už tým z hlavního města prohrával o 24 bodů. Pak však zabraly dvě opory týmu Wall a Bradley Beal, přidali se i další, mezi nimi i Satoranský, a v poslední čtvrtině už se Washington dostal do vedení, které si udržel.

Z výkonu Satoranského byl nadšený i kouč. „Trvalo mi to patnáct zápasů, než jsem na to přišel, ale ten jeho zápal, to je něco neuvěřitelného. Musím mu dát ještě více minut,“ prohlásil Brooks po utkání s Clippers.

Pro hráče Washingtonu je tato výhra důležitá, protože se po neúspěšných výsledcích uvažovalo změnách v týmu. Padlo i jméno Satoranského, kterému v létě končí smlouva.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak