Search
Close this search box.

Šachisté hráli o Pelhřimovského pěšce

Během uplynulého víkendu si v rámci festivalu Pelhřimov – město rekordů přišli na své i šachisté. Šachový oddíl TJ Spartak Pelhřimov ve spolupráci s Vyšší odbornou školou a střední školou hotelovou Pelhřimov totiž pořádal již pátý ročník turnaje v rapid šachu „O pelhřimovského pěšce“, kterého se zúčastnilo 78 hráčů všech věkových kategorií od 5 až po téměř 80 let.
Turnaj, ve kterém se tentokrát hrálo o obřího pěšce od Domácí jídelny Pelhřimov s. r. o., zahájil místostarosta města Pelhřimova Ladislav Med. Ten poděkoval organizátorům v čele s Drahomírou Kaňkovou za přípravu turnaje, všem přítomným za účast a popřál šachistům klidné tahy a radost ze hry. Samotný turnaj pak probíhal v příjemné atmosféře a kromě příjemného sportovního klání mohli aktéři využít i možnost občerstvení, dětský koutek, zdravotní monitoring VZP a další zpestření. Vítězové nakonec obdrželi poháry a ceny, ale s prázdnou neodcházel nikdo z hráčů – všichni dostali pamětní medaili.
Z VÝSLEDKŮ:

1. Tomáš Zelený (ŠK Caissa Třebíč), 2. Zdeněk Peltan (TJ Spartak Pelhřimov), 3. Robert Pavlíček (TJ Jiskra Humpolec)

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient