Search
Close this search box.

S jakým mužem zažijete nejlepší orgasmus

Jací muži jsou nejlepší milenci? Existuje spousty žebříčků sestavovaných na základě různých parametrů a vyplývá z nich následující: Ideálním milencem je Brazilec kolem 33 let, narozený ve znamení Berana a pracující jako IT odborník.

Vezeme-li v potaz pouze věk, samozřejmě těmi nejvýkonnějšími milenci zůstávají zajíčci na prahu dospělosti. Ovšem značně jim chybí zkušenosti a také výdrž, takže o nejlepších milencích nemůže být řeč. Dle průzkumů jsou nejlepšími milenci muži kolem 33 let. Mají již dostatek zkušeností, ještě stále jsou při chuti a sex si umějí opravdu užít.

Z hlediska národností nepřekvapí, že jsou na předních příčkách temperamentní jižní národy. Vedou Brazilci následováni Španěly a Italy. Vysoko hodnocení jsou ale i Francouzi. Naopak za nejhorší milence jsou považováni Němci a líní Angličané. Kupodivu špatné hodnocení si také vysloužili Řekové kvůli své přílišné sentimentalitě. Za zmínku pak ještě stojí sousední Poláci, o jejichž kvalitě sice průzkumy nehovoří, zato délka soulože je průměrně dvacet minut. V tomto směru je třeba si dávat pozor na Švédy, kteří jsou údajně příliš rychlí.

Mezi nejvášnivější znamení horoskopu se řadí Berani, Střelci, Lvi a Štíři. Štírům však trochu kazí pověst skvělých milenců velký sklon k žárlivosti a agresivitě. Pokud chcete něžného a pečujícího milence na místo živočišného hřebce, poohlédněte se raději po mužích narozených ve znamení Raka a Panny.

Průzkumy sledující spojitost mezi sexem a povoláním uvádějí, že nejvíce nesobečtí, kreativní a výkonní milenci jsou IT specialisté a úředníci nebo lidé pracující v kanceláři.

Pakliže se vám nechce trmácet se do Jižní Ameriky nebo Španělska a hledat tam IT odborníka v Kristových letech, abyste vyzkoušela jeho kvality, nezoufejte. Průzkumy na toto téma jsou značně neprůkazné a hlavně, velmi subjektivní. Ačkoli se Češi v žebříčku nejlepších milenců vůbec neumístili, určitě se mezi nimi najde spousta skvělých milenců aniž by nutně museli pracovat jako IT odborníci. Naštěstí představa dokonalého milence je pro každou ženu trochu jiná, protože v opačném případě by se IT odborníci v Kristových letech za chvíli báli vyjít i na ulici.

Autor: Kateřina Linhartová/DomácíNoviny.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient