S agresivitou domácích si Levhartice neporadily

Úvod byl oboustranně rozpačitý, dříve se ale „probudily“ Levhartice, které si na přelomu první a druhé čtvrtiny vybudovaly devítibodový náskok. Pak se projevila kvalita domácího družstva, které si agresivní nátlakovou hrou ještě do konce třetí čtvrtiny zajistilo dostatečný náskok pro vítězství. „Na konci první čtvrtiny jsme hráli to, co chceme hrát. Pak ale soupeř zvýšil aktivitu a agresivitu, my jsme ztráceli míče, nedávali koše a hlavně panikařili v obraně i útoku,“ řekl k utkání trenér Ondřej Matýs a dodal, že pokud Levhartice hrají svou hru, mohou se měřit s každým soupeřem.
Liga mladších žákyň U14 Slovan Litoměřice 67:45 (8:11, 29:24, 46:29). Sestava Chomutova: M. Staňková 10, Čermáková 8, A. Kočí 7, Žatecká 5, Choroušová 4, Hrbková 4, Kloudová 3, Koudelková 2, B. Doležalová 2, Bittnerová, Mertlová, Vávrová.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.