S agresivitou domácích si Levhartice neporadily

Úvod byl oboustranně rozpačitý, dříve se ale „probudily“ Levhartice, které si na přelomu první a druhé čtvrtiny vybudovaly devítibodový náskok. Pak se projevila kvalita domácího družstva, které si agresivní nátlakovou hrou ještě do konce třetí čtvrtiny zajistilo dostatečný náskok pro vítězství. „Na konci první čtvrtiny jsme hráli to, co chceme hrát. Pak ale soupeř zvýšil aktivitu a agresivitu, my jsme ztráceli míče, nedávali koše a hlavně panikařili v obraně i útoku,“ řekl k utkání trenér Ondřej Matýs a dodal, že pokud Levhartice hrají svou hru, mohou se měřit s každým soupeřem.
Liga mladších žákyň U14 Slovan Litoměřice 67:45 (8:11, 29:24, 46:29). Sestava Chomutova: M. Staňková 10, Čermáková 8, A. Kočí 7, Žatecká 5, Choroušová 4, Hrbková 4, Kloudová 3, Koudelková 2, B. Doležalová 2, Bittnerová, Mertlová, Vávrová.