Search
Close this search box.

S agresivitou domácích si Levhartice neporadily

Úvod byl oboustranně rozpačitý, dříve se ale „probudily“ Levhartice, které si na přelomu první a druhé čtvrtiny vybudovaly devítibodový náskok. Pak se projevila kvalita domácího družstva, které si agresivní nátlakovou hrou ještě do konce třetí čtvrtiny zajistilo dostatečný náskok pro vítězství. „Na konci první čtvrtiny jsme hráli to, co chceme hrát. Pak ale soupeř zvýšil aktivitu a agresivitu, my jsme ztráceli míče, nedávali koše a hlavně panikařili v obraně i útoku,“ řekl k utkání trenér Ondřej Matýs a dodal, že pokud Levhartice hrají svou hru, mohou se měřit s každým soupeřem.
Liga mladších žákyň U14 Slovan Litoměřice 67:45 (8:11, 29:24, 46:29). Sestava Chomutova: M. Staňková 10, Čermáková 8, A. Kočí 7, Žatecká 5, Choroušová 4, Hrbková 4, Kloudová 3, Koudelková 2, B. Doležalová 2, Bittnerová, Mertlová, Vávrová.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient