Rytíři proti Slavii dokonali obrat a poprvé v přípravě zvítězili na hřišti soupeře

Přestože se předposlední přípravný zápas pro Rytíře nevyvíjel od první třetiny dobře, dokázalo Kladno dvakrát zvrátit nepříznivý stav a v poslední dvacetiminutovce vybojovalo vítězství na svoji stranu! O srovnání skóre se nejprve postaral Linus Svedlund, aby jej po chvíli napodobil Petr Vampola. Vedení poté překlopil na stranu hostí Štěpán Bláha a klid na kladenské hokejky přidal Tomáš Kaut! Do odkryté klece pak stanovil konečné skóre 5:2 znovu Vampola. Výborným výkonem se v hlavním městě prezentoval mladík Šimon Jelínek, který zaznamenal dvě asistence.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak