Rudy Linka Trio

Naposledy v Divadle hudby zahraje legendární český jazzový kytarista naturalizovaný v New Yorku – Rudy Linka. Divákům představí své poslední CD American Trailer, které bylo v únoru časopisem Downbeat vyhlášeno albem měsíce. Trio spolu s Linkou dále tvoří skvělý basista ze Senegalu žijící v Paříži Alune Wade a vynikající newyorský bubeník Rudy Royston.

Divadlo hudby, Denisova 47, Olomouc
Divadlo hudby – Muzeum umění Olomouc a Muzeum umění Olomouc
http://www.facebook.com/events/319301962197632/

4. 11. 2018 19:00 – 22:00

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.