Search
Close this search box.

ŘSD dnes přes den uzavře dálnici D1 v Ostravě

Na dálnici D1 přímo v Ostravě se dnes budou opravovat mosty. Uvedlo to na Twitteru Ředitelství silnic a dálnic v Moravskoslezském kraji.

Na dálnici D1 přímo v Ostravě se dnes budou opravovat mosty. Uvedlo to na Twitteru Ředitelství silnic a dálnic v Moravskoslezském kraji.

Specializovaná firma uzavře levé jízdní pruhy v km 355. Údržbové práce naplánované na 9. 11. jsou rozepsané od 7:00 do 16:00 hodin. V provozu budou pouze pravé jízdní pruhy D1. Pracoviště ohraničí přechodné dopravní značení doplněné šipkou.

Zda oprava souvisí s reklamací vad na nové dálnici ŘSD neuvedllo. ŘSD v červnu tohoto roku oznámilo, že uspělo v další arbitráži týkající se dálnice D47 (nyní D1). Rozhodčí nález ve sporu stavby úseku Hrušov–Bohumín dává povinnost stavební společnosti odstranit drtivou většinu vad, především ty nejvýznamnější spočívající v nerovnostech a zvlnění vozovky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient