ŘSD dnes přes den uzavře dálnici D1 v Ostravě

Na dálnici D1 přímo v Ostravě se dnes budou opravovat mosty. Uvedlo to na Twitteru Ředitelství silnic a dálnic v Moravskoslezském kraji.

Na dálnici D1 přímo v Ostravě se dnes budou opravovat mosty. Uvedlo to na Twitteru Ředitelství silnic a dálnic v Moravskoslezském kraji.

Specializovaná firma uzavře levé jízdní pruhy v km 355. Údržbové práce naplánované na 9. 11. jsou rozepsané od 7:00 do 16:00 hodin. V provozu budou pouze pravé jízdní pruhy D1. Pracoviště ohraničí přechodné dopravní značení doplněné šipkou.

Zda oprava souvisí s reklamací vad na nové dálnici ŘSD neuvedllo. ŘSD v červnu tohoto roku oznámilo, že uspělo v další arbitráži týkající se dálnice D47 (nyní D1). Rozhodčí nález ve sporu stavby úseku Hrušov–Bohumín dává povinnost stavební společnosti odstranit drtivou většinu vad, především ty nejvýznamnější spočívající v nerovnostech a zvlnění vozovky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.