Search
Close this search box.

Rožnovský internát čeká rekonstrukce topného systému

Rekonstrukci výměníkové stanice a topného systému v objektu domova mládeže, který spadá pod Střední školu informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhoštěm, schválili krajští radní. Rekonstrukce přijde na více než 6,5 milionu korun, její součástí bude také výměna topných těles a regulačního systému.

„Výměníková stanice i topná tělesa v celém objektu jsou původní, více než padesát let staré. Internát je tedy vytápěn zastaralým topným systémem, který vykazuje častou poruchovost a je tedy nezbytné přistoupit k jeho výměně,“ sdělil hejtman Zlínského kraje Jiří Čunek. S realizací akce se počítá v letních měsících příštího roku.

Radní dále schválili také zařazení několika akcí do Střednědobého plánu akcí reprodukce majetku Zlínského kraje. Jde o rekonstrukci budov B a C na Základní škole a Mateřské škole Kroměříž, F. Vančury, dále o rekonstrukci odborných učeben na Základní škole Otrokovice, Komenského, vybudování multifunkční učebny a bezbariérového přístupu na Základní škole a Mateřské škole Uherské Hradiště, Šafaříkova a výměnu oken na zámku Vsetín. Realizace akcí se předpokládá v rozmezí let 2019–2021, podmíněna je získáním dotace.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient