Rozhněvaný muž se sekerou v ruce vyděsil sousedy

Nepříjemný zážitek měli v těchto dnech obyvatelé chatové oblasti v Kníničkách, kteří se vyděšení obrátili na policii. Na místě se nacházel agresivní muž, chodil se sekerou v ruce, křičel, že má i zbraň a že někoho zastřelí. Policisté z Oddělení hlídkové služby u jedné z chat spatřili podivína, který stále něco vykřikoval. Nějaký předmět držel v ruce a sekeru měl zaseknutou do špalku. Vzhledem k tomu, že se nacházel na oploceném pozemku, vyzvali ho, aby otevřel bránu.

Muž uposlechl a vpustil hlídku dovnitř. K věci následně vypověděl, že v podvečer pozdravil sousedy a oni mu neodpověděli, to ho roznítilo natolik, že vzal sekeru a vyhrožoval jim zabitím. Při tom údajně chodil jen po svém pozemku. Policistům také sdělil, že v domě má i znehodnocenou zbraň, samopal, který jim následně vydal. Pětašedesátiletý muž byl pod vlivem alkoholu, nadýchal přes dvě a půl promile. Z policejních záznamů vyšlo také najevo, že se obdobného jednání dopustil již několikrát. Nakonec putoval na vyšetření do psychiatrické léčebny a případem se budou policisté dále zabývat.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Mezinárodní kosmická stanice zachycena na Opavsku

V létě, kdy Slunce dosahuje v poledne své nejvyšší polohy, máme jedinečnou šanci vidět Mezinárodní kosmickou stanici (ISS) jak pluje před naším sluncem. Tuto zvláštní událost mohl v sobotu 3. června 2023 pozorovat Petr Horálek, vědec z Fyzikálního ústavu v Opavě. Bylo to v obci Uhlířov u Opavy, kde mohl vidět ISS i spoustu slunečních skvrn.

Proč je Snusim.to první volbou při nákupu nikotinových sáčků a žvýkacích tabáků?

Představte si eshop, který je víc než jen obchodem. Snusim.to je místem, kde se milovníci snusu a nikotinových sáčků shromažďují, sdílejí své zkušenosti a objevují nové produkty. Společnost je známá svou vášní pro své produkty a dlouholetými zkušenostmi v oblasti snusu. Největší prioritou Snusim.to je poskytnout zákazníkům nejlepší zážitek z užívání snusu.

Češi stále více preferují masivní nábytek. Jaké dřevo je nejoblíbenější?

Pokud jste si v poslední době všimli, že v Česku se stále častěji objevuje masivní nábytek, nejste sami. Tento nový trend získává na popularitě a láká stále více lidí nejen svojí robustností, ale hlavně svou kvalitou. Přirozeně výběr správného dřeva je klíčovým faktorem při výrobě tohoto elegantního nábytku a proto se podíváme na to, jaké druhy dřeva jsou momentálně nejoblíbenější. Pokud vás zajímá, jestli jsou vaše preference v souladu s tímto trendem, neváhejte a pokračujte ve čtení!