Rozčílený muž rozbil auto ženě, která ho údajně ohrozila

V sobotu 2. června letošního roku na komunikaci ve směru na Velký Bor jela řidička s vozidlem Peugeot 307 čtyřicet minut po patnácté hodině. Údajně osmatřicetiletá žena ze Strakonicka měla ohrozit v jízdě řidiče, který jel za ní s vozidlem značky Škoda Octavia, při předjížděcím manévru. Řidič vozidla Škoda následně řidičku donutil zastavit. Rozčilený sedmatřicetiletý muž z Plzně rozbil na vozidle Peugeot skleněnou výplň ve dveřích na straně řidiče, poškodil čelní sklo a mobilní telefon poškozené, a poté z místa odjel.

Po oznámení policisté začali po podezřelém muži pátrat, byl zastaven hlídkou z obvodního oddělení v Nepomuku a převezen na policejní služebnu. U muže byla provedena dechová zkouška i test, zda nebyl pod vlivem návykových látek a obojí s negativními výsledky.

Policie ve věci zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinů poškození cizí věci a výtržnictví.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.