Search
Close this search box.

Rovnou dva sražené chodce řešili policisté v Plzni

Dnes v dopoledních hodinách došlo k dopravní nehodě v Plzni na křižovatce ulic Františkánská a Bezručova v Plzni. Dopravní policisté řešili na místě střet osobního motorového vozidla značky BMW 420 s 73letou chodkyní, která byla při nehodě zraněna a převezena sanitním vozem do nemocnice. Alkohol byl u účastníků nehody na místě vyloučen provedenou dechovou zkouškou. Příčina a okolnosti jsou předmětem dalšího šetření.

Další dopravní nehoda se stala dnes krátce před půl dvanáctou dopoledne a to na křižovatce ulic Folmavská a Borská v Plzni. Zde došlo ke střetu osobního motorového vozidla s chodkyní. Policisté tuto nehodu v současné době řeší. 25letý řidič osobního vozidla značky Opel Vectra nedal pravděpodobně přednost při odbočování 38leté chodkyni na přechodu pro chodce, do které narazil. Při dopravní nehodě nedošlo ke zranění. Alkohol byl u účastníků na místě vyloučen provedenou dechovou zkouškou. Policisté žádají všechny řidiče, aby místem dopravní nehody projížděli s maximální opatrností.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient