Rodinný sportovní den

Den plný pohybu a zábavy se koná v sobotu 8. 9. 2018 od 10.00 hod. na louce v Okružní ul. u městského parku. Užijí si ho především děti, ale zabaví se i dospělí.

Rodinný sportovní den pořádá p. o. Sport ve spolupráci s městem Česká Lípa. Pro děti je přichystáno několik běžeckých tratí, dle věku: 4 – 6 let: 50 m mohou běžet s doprovodem; 7 – 8 let: 150 m; 9 – 10 let: 250 m a 11 – 13 let: 400 m.

Od 10.00 hod. začne prezentace k závodům, v 11.15 pak odstartují jednotlivé kategorie. Mezi 12.00 a 13.00 hod. proběhne vyhlášení vítězů a předání odměn.

Moderátorem bude sportovní komentátor České televize Stanislav Bartůšek.

Připraveny jsou však i další atrakce, jako historická a sportovní stanoviště, fotokoutek, malování na obličej, dětská diskotéka atd.

Živo bude na podiu, kde se představí kapely BlueGreen, ABBA revival či muzikálová hvězda Šárka Marková.

Program na podiu 13.00 – 18.00
13.00 – 13.45 Český animační team
13.45 – 14.30 BlueGreen
14.30 – 15.00 Šárka Marková – hvězda nejnavštěvovanějšího českého muzikálu „Děti ráje“
15.00 – 15.30 Český animační team – dětská diskotéka
15.30 – 16.15 BlueGreen
16.15 – 17.00 Český animační team
17.00 – 18.00 ABBA revival

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak si vyrobit piňatu a odkud se k nám zvyk rozbíjet tyto krásné ozdoby na oslavách vlastně dostal?

Piñata je tradiční předmět používaný při oslavách a slavnostech, zejména v latinskoamerické kultuře. Jedná se o nádobu ve tvaru zvířete, postavy nebo nejrůznějšího tavru, která je vyrobena z papíru nebo jiných materiálů a je naplněna sladkostmi, drobnými dárky či konfetami. Piñata je zavěšena na provazu nebo lanku a účastníci slavnosti se střídají ve snaze rozbít ji, aby se dostali k jejímu obsahu. K dostání je i v Česku ve specializovaných eshopech, kde seženete všechno možné na oslavy a party, my si ale za chvilku ukážeme, jak si s trochou šikovnosti můžete vyrobit takovou originální ozdobu sami.

Mezinárodní kosmická stanice zachycena na Opavsku

V létě, kdy Slunce dosahuje v poledne své nejvyšší polohy, máme jedinečnou šanci vidět Mezinárodní kosmickou stanici (ISS) jak pluje před naším sluncem. Tuto zvláštní událost mohl v sobotu 3. června 2023 pozorovat Petr Horálek, vědec z Fyzikálního ústavu v Opavě. Bylo to v obci Uhlířov u Opavy, kde mohl vidět ISS i spoustu slunečních skvrn.

Proč je Snusim.to první volbou při nákupu nikotinových sáčků a žvýkacích tabáků?

Představte si eshop, který je víc než jen obchodem. Snusim.to je místem, kde se milovníci snusu a nikotinových sáčků shromažďují, sdílejí své zkušenosti a objevují nové produkty. Společnost je známá svou vášní pro své produkty a dlouholetými zkušenostmi v oblasti snusu. Největší prioritou Snusim.to je poskytnout zákazníkům nejlepší zážitek z užívání snusu.

Češi stále více preferují masivní nábytek. Jaké dřevo je nejoblíbenější?

Pokud jste si v poslední době všimli, že v Česku se stále častěji objevuje masivní nábytek, nejste sami. Tento nový trend získává na popularitě a láká stále více lidí nejen svojí robustností, ale hlavně svou kvalitou. Přirozeně výběr správného dřeva je klíčovým faktorem při výrobě tohoto elegantního nábytku a proto se podíváme na to, jaké druhy dřeva jsou momentálně nejoblíbenější. Pokud vás zajímá, jestli jsou vaše preference v souladu s tímto trendem, neváhejte a pokračujte ve čtení!