Search
Close this search box.

Ročník 2008: Druhé místo na turnaji v Jaroměři

Bezzápasovou sobotu 10.3. zpestřil hráčům turnaj, jehož se kromě domácích HCM Jaroměř a našeho HC Náchoda zúčastnily dále týmy HC Chrudim a HC Draci Bílina. Systém turnaje umožnil sehrát každému z účastníků 3 zápasy, přičemž každý zápas se hrál na dva poločasy a každý z poločasů se do tabulky započítával samostatně. V každém utkání šlo v podstatě o 6 bodů. Navíc oba soupeři pocházející z jiného než královéhradeckého kraje byly i velkou neznámou.

Výsledky, které nám turnaj přinesl: souboj s Jaroměří byl v úvodu celkem jasnou záležitostí, později se hra vyrovnala, ale i tak zápas přinesl Náchodu dvě vítězství (6:1 a 3:1), proti Drakům Bílina se hráči HCN prosadili poměrně jasně, když už od začátku nebylo pochyb o vítězném týmu (5:0, 4:1). Mezitím odehrané zápasy ukázaly, že v závěrečném utkání s HC Chrudim půjde oběma týmům o první místo. Bojovné utkání, kde ale chrudimské zdobilo více šikovnosti a lepší koncovka, skončilo dvakrát vítězstvím soupeře (2:0, 4:2), a tak si Náchodští odvezli vcelku zaslouženě stříbrné medaile.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient