Ročník 2008 a mladší vyhráli hokejový turnaj v Olomouci

O víkendu 18. a 19. srpna 2018 se v Olomouci uskutečnil skvěle připravený a obsazený turnaj pro hráče ročníku 2008 a mladší. Dívky mohly být ročníku 2007. Turnaje se účastnilo šest týmů a každý hrál s každým 3×15 minut čistého času. Hráče Slovanu čekalo pět zápasů.

První zápas odehrálo Ústí proti Vsetínu a vyhrálo 7:2. Nejlepším hráčem ve žlutomodrém dresu byl brankář Šimon Pilný. Druhým soupeřem byl Přerov. Slovan porazil urostlé soupeře 5:3. Nejlepším hráčem vyhlášen Lukáš Čaloun. Posledním soupeřem prvního dne byl Havířov, který dokázalo Ústí porazit 7:2. Nejlepší hráč Michal Kváš. Následně se hráči prošli krásnou Olomoucí a celý den byl zakončen zmrzlinovým pohárem.

Do druhého dne vstoupil Slovan s vidinou úspěchu, a tak dokázal přehrát pořádající Olomouc 7:2. Hráčkou zápasu byla vyhlášená jediná ústecká hráčka – Veronika Hujová. Po výhře v tomto zápase už bylo jasné, že Ústí turnaj vyhraje. Ani poslední zápas žlutomodří nevypustili a vyhráli nad Pardubicemi 9:3. Hráčem zápasu byl vyhlášen Martin Smetana.

Radost všech ústeckých (hráčů, trenérů, vedoucích i rodičů) byla obrovská a někteří se neubránili slzám. Při předání cen si Slovan užil potlesk ostatních týmů. Veronika Hujová byla oceněná jako nejlepší slečna hráčka v turnaji. Michal Kváš vyhrál kanadské bodování. Všem hráčům patří jen slova chvály za povedený turnaj a rodičům patří velké díky za podporu. V neposlední řadě děkujeme také vedoucím a to Janě a Martinu Šorfovým.

Sestava Slovanu: Šimon Pilný, Michal Kváš, Lukáš Čaloun, Ondřej Hanusch, Veronika Hujová, Martin Maršálek, Matěj Šilhavý, Martin Smetana, Aleš Pavlas, Michal Pavlík, Matyáš Zikmund, Adam Růžička, Matěj Kapusta, Jakub Císařovský, Radek Šorf, Martin Goschala, Tadeáš Weiss. Trenéři: Michal Kváš, Karel Císařovský a Jan Čaloun.

Převzato ODTUD

Scroll to Top
Web spravuje Webklient