Search
Close this search box.

Do Klatov zavítala roadshow Sportmanie Plzeňského kraje

Ve středu 27. června zavítala Roadshow Sportmanie Plzeňského kraje 2018 do Klatov. Začátek byl tradičně po přípravě sportovišť a zábavných atrakcí v 9 hodin. Tentokrát mohli návštěvníci na různých stanovištích na travnaté ploše Za Beránkem vyzkoušet sedm sportovních odvětví.

Na akci se také představily místní sportovní kluby a probíhal zde kulturní doprovodný program. Sportovního dnu v prostorách Za Beránkem se zúčastnilo přibližně 800 návštěvníků, z toho více než polovina dětí získala na stanovištích razítko do hrací karty, kterou uplatní v srpnu na hlavní akci – Sportmanii Plzeň 2018. Odměnou pro malé sportovce budou medaile.

Sportovně-zábavný den pro děti z Klatov skončil v 17 hodin a ve čtvrtek pokračuje v Domažlicích.

Roadshow Sportmanie Plzeňského kraje 2018 je předzvěstí největší sportovní události na území města Plzně v tomto roce – Sportmanie Plzeň 2018, která se uskuteční od 18. do 26. srpna v parku za OC Plzeň Plaza.

První promo akce v Plzni ke Sportmanii Plzeň 2018 se uskuteční již tento pátek 29. června na náměstí Republiky od 14 do 17 hodin v rámci tradičního Pohádkového náměstí. V promo stánku si děti budou moci vyzkoušet horolezeckou stěnu se známým cestovatelem a horolezcem Janem Trávníčkem.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient