Roadshow Sportmanie Plzeňského kraje skončila v Domažlicích

Ve čtvrtek 28. června zakončila svoje putování po městech Plzeňského kraje Roadshow Sportmanie 2018. Za čtyři dny navštívila čtyři města – Rokycany, Tachov, Klatovy a Domažlice. Poslední den poutě se uskutečnil v Domažlicích. I přes nepřízeň počasí, kdy celý den pršelo, si přišlo vyzkoušet sportovní stanoviště na 250 dětí.

Akce již tradičně jako v předchozích dnech začala v 9 hodin na náměstí Míru. K vyzkoušení bylo šest různých stanovišť. Místní sportovní kluby zde prezentovaly svá odvětví a zároveň zde probíhal kulturní program. Sportovně-zábavný den pro děti z Domažlic končil v 17 hodin.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak