Search
Close this search box.

Roadshow Sportmanie Plzeň 2018 zahájila svoji pouť po Plzeňském kraji

Předzvěstí Sportmanie Plzeň 2018 je Roadshow po Plzeňském kraji, která zahájila svou pouť v pondělí 25. června v Rokycanech. V úterý pokračuje v Tachově, ve středu se vydá do Klatov a svoji pouť zakončí ve čtvrtek v Domažlicích. Akce v jednotlivých městech trvá od 9 do 18 hodin, kromě mnoha sportovních stanovišť jsou její součástí boulderingová stěna, slackline, vystoupení Pepa Bigas, nafukovací fotbalová aréna, taneční vystoupení a workshopy.

V pondělí mohli zájemci v Rokycanech vyzkoušet deset různých sportovních stanovišť. Na pódiu prezentovaly místní sportovní kluby svá sportovní odvětví a zároveň zde probíhal kulturní program, moderovaný Bobem Švarcem ml.

Odhadovaná celková návštěvnost činila přibližně 3500 osob, z toho bylo zhruba 600 dětí a mladých lidí, kteří vyzkoušeli jednotlivá stanoviště a mohli získat razítko do hrací karty. Tu následně uplatní v srpnu při Sportmanii Plzeň 2018, kdy za vyplněnou kartu získají drobné dárky. Zábavný den pro děti v Rokycanech skončil v 17 hodin.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient