Řidička usnula za volantem a havarovala

Dne 23. června 2018 v 00:25 hodin řídila třiadvacetiletá žena z Horažďovic osobní vozidlo tovární značky Škoda Felicia po silnici I. třídy č. 22 ve směru od Bukováku na Zavlekov. Po průjezdu pravotočivou zatáčkou na přímém úseku podle svého vyjádření únavou usnula, vyjela vlevo mimo vozovku, kde havarovala. Při dopravní nehodě utrpěla lehké zranění. Požití alkoholických nápojů před jízdou u ní vyloučili policisté dechovou zkouškou. Škoda na vozidle byla vyčíslena na 15 tisíc korun. Dopravní nehodu dále šetří policisté Dopravního inspektorátu v Klatovech.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.