Řidička sotva stála na nohou a přesto sedla za volant. Zaparkovala na cizí zahradě

Před půl čtvrtou ranní dne 29.9.2018 vzbudila majitele jedné z nemovitostí na Husově ulici rána, která jej doslova vystřelila z postele.

Obratem zjistil, že mu na zahradě domu zaparkovala vozidlo 33letá řidička, která mu při tom zdemolovala část plotu i s městským odpadkovým košem, který zde byl umístěn. Protože řidička s ním odmítla komunikovat a nechtěla opustit automobil, přivolal telefonicky na místo hlídku strážníků. Ti zjistili, že příčinou dopravní nehody není jen nepřiměřená rychlost (na uvedeném místě je omezena max. na 30 km/hod.), ale především zkonzumovaný alkohol, na displeji měřicího přístroje se objevila hodnota 2,26 promile alkoholu v dechu. Věc si proto převzala do šetření hlídka Policie ČR, která ženě sdělila obvinění ze spáchání trestného činu.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.