Search
Close this search box.

Řidička sotva stála na nohou a přesto sedla za volant. Zaparkovala na cizí zahradě

Před půl čtvrtou ranní dne 29.9.2018 vzbudila majitele jedné z nemovitostí na Husově ulici rána, která jej doslova vystřelila z postele.

Obratem zjistil, že mu na zahradě domu zaparkovala vozidlo 33letá řidička, která mu při tom zdemolovala část plotu i s městským odpadkovým košem, který zde byl umístěn. Protože řidička s ním odmítla komunikovat a nechtěla opustit automobil, přivolal telefonicky na místo hlídku strážníků. Ti zjistili, že příčinou dopravní nehody není jen nepřiměřená rychlost (na uvedeném místě je omezena max. na 30 km/hod.), ale především zkonzumovaný alkohol, na displeji měřicího přístroje se objevila hodnota 2,26 promile alkoholu v dechu. Věc si proto převzala do šetření hlídka Policie ČR, která ženě sdělila obvinění ze spáchání trestného činu.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient