Řidička smetla chlapce a ujela, policie pátrá po ní i po svědcích

Dopravní policisté prošetřují okolnosti dopravní nehody, která se stala ve středu 12. září ve 14:30 hodin v Hošticích-Herolticích. Zatím neznámá řidička středního věku, která řídila blíže nezjištěné osobní vozidlo pravděpodobně stříbrné barvy, jela od Rybníčku směrem na Vyškov. U místní autobusové zastávky měla srazit nezletilého chlapce přecházejícího vozovku a poté z místa odjela pryč.

Policisté uvítají od případných svědků jakékoliv informace, které by pomohly objasnit nehodový děj a míru zavinění jednotlivých účastníků. Ozvat se můžete na telefon 725 514 773 nebo na linku 158.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak