Search
Close this search box.

Řidička smetla chlapce a ujela, policie pátrá po ní i po svědcích

Dopravní policisté prošetřují okolnosti dopravní nehody, která se stala ve středu 12. září ve 14:30 hodin v Hošticích-Herolticích. Zatím neznámá řidička středního věku, která řídila blíže nezjištěné osobní vozidlo pravděpodobně stříbrné barvy, jela od Rybníčku směrem na Vyškov. U místní autobusové zastávky měla srazit nezletilého chlapce přecházejícího vozovku a poté z místa odjela pryč.

Policisté uvítají od případných svědků jakékoliv informace, které by pomohly objasnit nehodový děj a míru zavinění jednotlivých účastníků. Ozvat se můžete na telefon 725 514 773 nebo na linku 158.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient