Search
Close this search box.

Řidička sahala po láhvi s vodou a bourala, škoda je přes 300 tisíc korun

Naštěstí bez vážnějších následků skončila dopravní nehoda, k níž došlo v pátek po osmé hodině ráno v Novém Městě nad Metují. Řidička Škody Fabia, jedoucí od Černčic, projížděla zatáčkou, přitom vyjela do protisměru, kde se bočně střetla s protijedoucím vozidlem Škoda Octavia. V důsledku nárazu Škoda Octavia narazila pravými koly do obrubníku, od kterého se odrazila do protisměru a narazila do protijedoucího VW Passat. A co bylo pravděpodobnou příčinou nehody? Řidička Fabie se přiznala, že při projíždění zatáčky sahala po láhvi s vodou na sedadle spolujezdce. Tento okamžik nepozornosti zcela stačil k následnému karambolu. Při nehodě nebyl nikdo zraněn, celkové hmotné škody byly vyčísleny na 310 000 korun (Fabia 30 000, Octavia 250 000 a Passat 30 000 korun).

Dechové zkoušky dopadly u všech účastníků nehody s negativním výsledkem, technická závada jako příčina nehody nebyla na místě zjištěna ani uplatněna. Dopravní nehodu policisté vyřešili na místě potrestáním řidičky Fabie za nevěnování se řízení a uložili jí blokovou pokutu ve výši 1 000 korun.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient