Řidička převrátila auto přes střechu

Ve středu jela dvaadvacetiletá žena z obce u Březnice s vozidlem značky Hyundai Getz od Kvildy na Rejštejn, nezvládla projet zatáčkou a najela na krajnici. Poté strhla řízení a nabourala do betonové propusti. Vozidlo se převrátilo přes střechu a poté zpět na kola.

Řidička a dvě spolujezdkyně byly převezeny do nemocnice v Sušici k vyšetření a řidička utrpěla lehké zranění. Dechová zkouška byla u řidičky s negativním výsledkem.

Odhadnutá hmotná škoda činí 45 tisíc korun.

Policisté po prohlídce vozidla pro závady zadrželi osvědčení o registraci vozidla.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.