Řidička nezvládla řízení, několikrát převrátila auto přes střechu a skončila v poli

V pondělí krátce po osmé hodině ranní došlo na silnici III. třídy v katastru obce Slatiny k dopravní nehodě.

Devatenáctiletá řidička Škody Felicia v uvedenou dobu jela ve směru od Žeretic na Slatiny. V daném úseku v místě zvaném Slatinka dosud z nezjištěné příčiny vyjela mimo silnici a skončila v poli. Zde se následně vozidlo několikrát převrátilo přes střechu, než dopadlo opět na kola. Při dopravní nehodě utrpěla řidička zranění, které si vyžádalo převoz do nemocnice k lékařskému ošetření. Alkohol policisté na místě vyloučili provedenou dechovou zkouškou. Celková škoda je předběžně odhadnuta na částku 12 tisíc korun.

Přesná příčina dopravní nehody a samotná míra zavinění je v současné době předmětem dalšího šetření jičínských dopravních policistů.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak