Řidička nezvládla řízení, dostala smyk a skončila na střeše

Včera v 12:35 hodin došlo mezi Železnou Rudou a Javornou v katastru obce Čachrov k dopravní nehodě. Čtyřicetiletá řidička Renaultu Megane při průjezdu mírnou pravotočivou zatáčkou jela příliš rychle a na mokrém povrchu dostala s vozidlem smyk. Vyjela vpravo mimo komunikaci, kde se s vozidlem převrátila na střechu. Při dopravní nehodě utrpěla zranění, se kterým byla převezena do klatovské nemocnice k ošetření. Požití alkoholických nápojů před jízdou u ní policisté vyloučili dechovou zkouškou. Škoda na vozidle byla vyčíslena na 40 tisíc korun. Dopravní nehodu dále šetří policisté Dopravního inspektorátu v Klatovech.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.