Řidička nedala přednost v křižovatce, projíždějící auto prý přehlédla

Včera dopoledne v deset hodin došlo na křižovatce v katastru obce Třebětice k dopravní nehodě dvou osobních vozidel. Devětadvacetiletá řidička automobilu Dacia Dokker jela po vedlejší silnici směrem od obce Količín. V křižovatce hodlala odbočit vlevo na Holešov a při tom přehlédla na hlavní silnici vozidlo Škoda Fabia jedoucí od Holešova na Třebětice. Třiačtyřicetileté řidičce škodovky tak nedala přednost. Došlo ke střetu, po kterém škodovka vjela do příkopu, kde narazila do elektrokomunikačního rozvaděče a stěny autobusové zastávky. Obě řidičky vyvázly bez zranění, sedmatřicetiletá spolujezdkyně ve škodovce utrpěla zranění lehké. Dechové zkoušky na alkohol byly negativní.

Nehodu i nadále řeší kroměřížští dopravní policisté. Na vozidlech vznikla škoda sto deset tisíc korun, na rozvaděči padesát tisíc korun a na autobusové zastávce deset tisíc korun.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.