Search
Close this search box.

Řidička nedala přednost v křižovatce, projíždějící auto prý přehlédla

Včera dopoledne v deset hodin došlo na křižovatce v katastru obce Třebětice k dopravní nehodě dvou osobních vozidel. Devětadvacetiletá řidička automobilu Dacia Dokker jela po vedlejší silnici směrem od obce Količín. V křižovatce hodlala odbočit vlevo na Holešov a při tom přehlédla na hlavní silnici vozidlo Škoda Fabia jedoucí od Holešova na Třebětice. Třiačtyřicetileté řidičce škodovky tak nedala přednost. Došlo ke střetu, po kterém škodovka vjela do příkopu, kde narazila do elektrokomunikačního rozvaděče a stěny autobusové zastávky. Obě řidičky vyvázly bez zranění, sedmatřicetiletá spolujezdkyně ve škodovce utrpěla zranění lehké. Dechové zkoušky na alkohol byly negativní.

Nehodu i nadále řeší kroměřížští dopravní policisté. Na vozidlech vznikla škoda sto deset tisíc korun, na rozvaděči padesát tisíc korun a na autobusové zastávce deset tisíc korun.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient