Řidička narazila s dodávkou do stromu, museli ji vyprostit hasiči

Vyproštění jedné osoby si vyžádala dopravní nehoda včera před polednem v Kynšperku nad Ohří. Dodávka zde narazila čelně do stromu u silnice na výjezdu z Kynšperka směrem na Kamenný Dvůr. V autě zůstala zaklíněná řidička, vyprostit ji museli přivolaní hasiči. Po vyproštění si zraněnou ženu převzala posádka záchranné služby. Hasiči na místo povolali také člena týmu posttraumatické péče, který poskytl první psychologickou pomoc manželovi zraněné řidičky, který se dostavil na místo nehody. Během záchranných prací byl provoz na silnici zcela uzavřený.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.