Řidička narazila do zdi stodoly, vyvázla bez zranění

Dopravní nehoda se stala 19. března před půl pátou odpoledne na Plzeňsku. Řidička osobního vozidla nezvládla řízení a narazila do zdi stodoly. Došlo k částečnému zřícení zdi a hrozila destrukce objektu. Řidička naštěstí vyvázla bez zranění. V době příjezdu jednotek již bylo vozidlo naloženo na odtahové službě. Hasiči provedli stabilizování budovy pomocí výdřevy, kterou poskytl majitel poškozené stodoly, označení místa páskou. Nehoda se obešla bez zranění.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak